LESSENROOSTER LOCOMOTION 2022-2023

KLEUTERS

LEEFTIJD TYPE LES LESMOMENT DOCENT
1e kleuterklas kleuterdans zaterdag 09u-10u Julie Rupus
2e-3e kleuterklas kleuterdans woensdag 14u-15u Emelie Gobel
2e-3e kleuterklas kleuterdans zaterdag 10u-11u Julie Rupus
2e-3e kleuterklas kleuterdans zaterdag 11u-12u Julie Rupus

1e-2e LEERJAAR

1e – 2e  leerjaar musical maandag 18u-19u Emelie en Mieke
1– 2e leerjaar clipdance 1 woensdag 14u-15u Britt Becqué
1– 2e leerjaar hiphop 1 donderdag 17u30-18u30 Rhune Van Cauwenberge
1e – 2e leerjaar modern 1 donderdag 18u30-19u30 Shana Abbeel
1e– 2e leerjaar clipdance 1 zaterdag 10u-11u Jente De Ridder
1e– 2e leerjaar clipdance 1 zaterdag 11u-12u  Jente De Ridder

3e-4e LEERJAAR

3e – 4e leerjaar musical maandag 18u-19u Emelie en Mieke
3e – 4e leerjaar clipdance 2 woensdag 15u-16u Britt Becqué
3e– 4e leerjaar modern 2 donderdag 17u30-18u30< Shana Abbeel
3– 4e leerjaar hiphop 2 donderdag 18u30-19u30 Phara Wante
3e– 4e leerjaar clipdance 2 vrijdag 18u-19u Byona De Cloet

5e – 6LEERJAAR

5e – 6e leerjaar musical maandag 18u-19u Emelie en Mieke
5e – 6e leerjaar hiphop 3 dinsdag 18u30-19u30 Rhune Van Cauwenberge
5e -6e leerjaar clipdance 3 woensdag 15u-16u Emelie Gobel
5– 6e leerjaar freestyle 3 donderdag  18u30-19u30 Emelie Gobel
5e– 6e leerjaar modern 3 donderdag  19u30-20u30 Shana Abbeel
5e – 6e leerjaar clipdance 3 vrijdag 19u-20u Byona De Cloet

1e – 2e MIDDELBAAR

1e -2e middelbaar lyrical 4 maandag 18u30-19u30 Michael Nelis
1e -2e middelbaar modern 4 maandag 18u30-19u30 Kaatje De Bakker
1– 2e middelbaar musical maandag 18u-19u Emelie en Mieke
1e -2e middelbaar hiphop 4 dinsdag 18u30-19u30 Phara Wante
1e – 2e middelbaar clipdance 4 woensdag 16u-17u Emelie Gobel
1e – 2e middelbaar freestyle 4 vrijdag 18u-19u Emelie Gobel

3e – 4e MIDDELBAAR

3e – 4e middelbaar lyrical 5 maandag 18u30-19u30 Michaël Nelis
3e -4e middelbaar modern 4 (3de middelb) maandag 18u30-19u30 Kaatje De Bakker
3e -4e middelbaar modern 5 (4de middelb) maandag 20u30-21u30 Kaatje De Bakker
3e – 4e middelbaar musical maandag 19u-20u Emelie en Mieke
3e – 4e middelbaar hiphop 5 dinsdag 18u30-1930 Aïsha De Kestelier
3e – 4e middelbaar clipdance 5 woensdag 17u-18u Emelie Gobel
3e -4e middelbaar freestyle 5 vrijdag 19u-20u Emelie Gobel
3e -4e middelbaar girly open level vrijdag 20u-21u Rhune Van Cauwenberge

5– 6e MIDDELBAAR

5e–6e middelbaar musical maandag 19u-20u Emelie en Mieke
5e-6e middelbaar lyrical 6 Maandag 19u30-20u30 Michaël Nelis
5e-6e middelbaar modern 6 Maandag 20u30-21u30 Kaatje De Bakker
5e–6e middelbaar hiphop 6 dinsdag 19u30-20u30 Aïsha De Kestelier
5e–6e middelbaar clipdance 6 woensdag 18u-19u Emelie Gobel
5e -6e middelbaar girly open level vrijdag 20u-21u Rhune Van Cauwenberge

18+/HOGER

18+/HOGER musical maandag 19u-20u Emelie en Mieke
18+/HOGER lyrical 7 Maandag 19u30-20u30 Michaël Nelis
18+/HOGER modern 7 Maandag 20u30-21u30 Kaatje De Bakker
18+/HOGER hiphop 7 dinsdag 19u30-20u30 Aïsha De Kestelier
18+/HOGER clipdance 7 woensdag 19u-20u Emelie Gobel
18+/HOGER girly open level vrijdag 20u-21u Rhune Van Cauwenberge

VOLWASSENEN

Volwassenen musical maandag 19u-20u Emelie en Mieke
Volwassenen modern 8 maandag 19u30-20u30 Kaatje De Bakker
Volwassenen lyrical 8 maandag 20u30-21u30 Michaël Nelis
Volwassenen hiphop 8 dinsdag 20u30-21u30 Aïsha De Kestelier
Volwassenen divaaz 1 donderdag 19u30-20u30 Emelie Gobel
Volwassenen divaaz 2 donderdag 20u30-21u30 Emelie Gobel
Volwassenen girly open level vrijdag 20u-21u Rhune Van Cauwenberge

GESLOTEN OP FEESTDAGEN

ONZE DANSSTYLEN
DANSLESSEN VOOR?
PRAKTISCHE INFO
KALENDER
INSCHRIJVEN